Preloader
Phone
+ 38 067 108 81 10 ПН-ПТ с 9:00 до 17:00
cart0 Кошик

Навіщо потрібні водовідвідні лотки

Водостічні системи необхідні захисту конструкцій і поверхонь від негативного впливу надлишку води та перепадів температури. Завдяки своєчасному видаленню води виключається затоплення різних будівель, забезпечуючи надійність та збереження конструкцій.

Однією з основних проблем, що виникають при облаштуванні ділянки землі, є проблема відведення надлишку води. Зазвичай така проблема виникає навесні, коли тануть останні сніги. Ще однією причиною скупчення води на ділянці вважається щільне залягання ґрунтових вод, що приносить деякі незручності, роблячи територію непридатною для будівництва котеджів та ведення сільського господарства. Для того щоб уникнути затоплення на ділянці та уможливити ефективніше використання кожного куточка території, необхідно встановити водосток.

Жолоб водостічний або лоток – основний елемент пластикової або бетонної системи водостоку. Водостічні лотки виготовляються із адаптованих пластмас, які придатні для використання в умовах низьких температур та підвищених навантажень. Величезне значення також має мала вага ринв, завдяки чому суттєво скорочуються витрати на транспортування і спрощується їх установка. До переваг пластикових водостічних лотків слід віднести гладку основу, що робить їх більш пропускоздатними, дозволяючи очищатися та перешкоджаючи засміченню, а також стабільне з'єднання та можливість кутового з'єднання між собою та трубою водостічної каналізації. Усі ці функції полегшують проектування дренажних систем. Практично не існує жодних обмежень, щоб застосовувати пластиковий ринв .

Незалежно від форм і сфер використання території, присадибна ділянка, парковка, паркова зона, тротуар або гараж, ринви відмінно справляються з поставленими завданнями. На сьогоднішній день водостічні лотки користуються величезною популярністю та попитом. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує своїм покупцям великий асортимент пластикових лотків водостоку , що дозволяє вибрати якісний, потрібний жолоб. У нашому магазині ви можете вибрати ринви та лотки з пластику або бетону. Ми із задоволенням розрахуємо для вас, який саме вид лотків є оптимальним для вашої каналізаційної системи!

Супутні товари

Решітка оцинкована 13х100 см, навантаження B125
rate 1 rate 2 rate 3 rate 4 rate 5
0
426
грн / шт.
384
грн / від 10 шт.
logo mobile logo mobile active Головна