Preloader
Phone
+ 38 067 108 81 10 ПН-ПТ с 9:00 до 17:00
cart0 Кошик

Донний клапан

У світі сантехніки, де кожна деталь має значення, донні клапани посідають особливе місце. Вони, здається, приховані від очей, але їхній вплив на функціонування сантехнічних систем важко переоцінити. Давайте поринемо у світ донних клапанів і розберемося, як вони працюють, навіщо вони потрібні та які види існують.

Донні клапани типу "Клік-Клак" - це прості та надійні пристрої. Вони реагують на тиск води, регулюючи потік та напрямок води при натисканні. Цей процес здійснюється за рахунок спеціального механізму, який піднімається чи опускається, відкриваючи чи закриваючи потік.


Донні клапани з переливом виконують додаткову функцію - вони запобігають переливанню води з ванни або раковини, коли рівень стає занадто високим. Це особливо важливо, щоб уникнути протоки води на підлогу, якщо хтось забув закрити кран. У той час, як донні клапани без переливу просто управляють потоком води без додаткових функцій.

Д вінні клапани в змішувачах відіграють ключову роль у регулюванні потоку та температури води. Вони дозволяють точно налаштовувати бажану температуру та інтенсивність води, забезпечуючи комфорт при прийнятті душу чи ванни. Завдяки донному клапану ми можемо насолоджуватися процесом без занепокоєння про несподівані зміни температури або потоку води.

Існує кілька типів донних клапанів, кожен з яких має свої особливості та переваги. Деякі з найбільш поширених типів включають кульові, керамічні та комплектуючі клапани. Кожен із них має свої переваги залежно від умов експлуатації та потреб користувачів.

Зрештою, хочадонні клапани і можуть здаватися дрібницею, їхню роль у забезпеченні комфорту та безпеки у використанні сантехнічних систем неможливо переоцінити. Розуміння їх роботи та різноманітності типів допоможе зробити правильний вибір при купівлі змішувача та забезпечити його безперебійну роботу на довгі роки.

logo mobile logo mobile active Головна