Як вибрати розмір та обсяг диспенсера

Диспенсери, останнім часом отримали широке споживання,привнесли в побут додатковий комфорт. Вони в сучасному світі стали незамінними предметами гігієни. Поява таких виробів дала можливість більш безпечного та зручного використання санвузлів, громадських вбиралень тощо.

Асортимент диспенсерів, які зараз можна знайти в продажу, величезний: він включає в себе дозатори для рідкого мила та антисептика, а також тримачі для туалетного паперу й паперових рушників.

Ми розкажемо про видову специфіку таких популярних аксесуарів та пояснимо, як правильно їх обирати. Зосередимо увагу читача на диспенсерах для паперових рушників - адже їх вибір є найскладнішим.

Види диспенсерів для рушників і їх особливості

Згідно з призначенням і системою подачі, ці пристрої бувають двох категорій – для листових рушників і для рушників рулонного типу.

Перший вид набув популярності, завдяки максимальній простоті використання. Працює диспансер для листових рушників елементарно. Усередину корпусу тримача вкладають стопку рушників, завантажуючи їх зигзагом. У результаті витягання одного рушника, назовні опиняється край наступного. 

Матеріалом відповідних пристроїв найчастіше стає прозорий пластик. Така конструкція дозволяє контролювати процес використання вмісту: бачити, наскільки стопка зменшилася, й завантажувати у тримач нові рушники, коли раніше вкладена партія закінчується.

Обираючи відповідну категорію диспенсера, враховують, насамперед, ширину паперових рушників. Якщо параметри пристрою менші – апарат функціонуватиме погано, витягання рушників із нього вимагатиме значних зусиль, причому ці засоби гігієни м’ятимуться.

Оптимальний варіант – купити тримач трохи більшого розміру.

Утримання й подача рушників із паперу, згорнутих у рулон – функції диспенсера для рулонних рушників.

Такий пристрій обирають для установки в багатолюдних зонах, у приміщеннях, що передбачають велику кількість користувачів.

Обираючи відповідний диспенсер, беруть до уваги два аспекти. Перший – це висота рулону, другий – специфіка намотування.

Кожна модель тримача розрахована на рулон певної товщини – якщо його діаметр перевищує цю величину, папір у ємність пристрою просто не поміститься. Не варто також купувати диспенсер, в який рулон стає туго – в такому випадку подача рушників буде ускладнена.

Що ще варто знати про тримачі-диспенсери для рушників

Не помилитися у виборі таких аксесуарів вам допоможе кілька додаткових, наведених нижче порад:

  • найзручнішим варіантом є пристрої, призначені одночасно для рушників аркушевого й рулонного типу – такі моделі оптимальні для приміщень великої площі зі значною прохідністю;
  • мінус модифікацій 2 в 1 – громіздка конструкція, що потребує багато простору, а плюс їх у тому, що такі диспенсери заправляються рідше, ніж альтернативні;
  • дешевше коштують і простіші, більш практичні в застосуванні моделі пластикові, проте вони, у порівнянні з металевою альтернативою, менш міцні;
  • диспенсери з металу вирізняє конструкційна надійність, але вони дорожчі від полімерних.

Наразі тримачі для паперових рушників, ергономічні та елегантні, можна побачити в найрізноманітніших приміщеннях. Їх купують для ресторанів та кав’ярень, установлюють у закладах освіти, медичних установах, навіть у квартирах та приватних житлових будинках. Користувачі відзначають зручність таких пристроїв – диспенсери роблять побут дійсно комфортним.

 

Супутні товари