Які сидіння для унітазу найпопулярніші

Які кришки для унітазу найпопулярніші? Це питання, задає собі кожна людина, яка вибирає сидіння для унітазу. Тому в цій статті розглянемо ТОП-5 найпопулярніших кришок для унітазу.
Всі моделі різні, як по функціоналу і матеріалу, так і за ціною. 

​Ця ідеально біла, міцна модель, єдине, що потрібно - дотримуватися при догляді за цим сидінням - так це уникати агресивної побутової хімії. Модель має функцію мікроліфт і швидкого зняття. Кріпильні шпильки в ній металеві, а декоративні чашки-накладки з пластику. Також за рахунок чашок сидіння можна висунути вперед або назад. А відстань між кріпленнями відрегулювати в діапазоні від 12-17,5 см.це робить її універсальною для багатьох моделей унітазу. 

  • Сидіння COMFORT – ця модель проста і недорога, але при цьому міцна і надійна.

І, напевно, з цих причин вона настільки популярна. Сидіння виготовлено з термопласту, не має ніяких функцій. Форма сидіння овальна. Кріпильні елементи виготовлені з пластику. Єдиний мінус такої моделі - кріплення, вони закручується знизу унітазу, а це значить, що кришка не підійде для підвісних чаш. 

Це ідеально біле міцне сидіння, єдине, що потрібно - дотримуватися при догляді за цією моделлю - так це уникати агресивної побутової хімії. Сидіння має функцію мікроліфта і швидкого зняття. Кріпильні шпильки в ній металеві, а декоративні чашки-накладки з пластику. Також за рахунок чашок, сидіння можна висунути вперед або назад. А відстань між кріпленнями відрегулювати в діапазоні від 12-17,5 см.це робить її універсальною для багатьох моделей унітазу.
 

  • Сидіння COCUK - це кришечка, для дитячого унітаз

​Ця спеціальна модель для дитячих унітазів. Така кришка підходить для дитячих центрів розвитку і садочків. Адже там встановлені спеціальні дитячі унітази. Для кращої гігієнічності кришка сидіння має вушка, щоб дитина могла закрити її, навіть не торкаючись сидіння.

  • Сидіння NICE - остання, п'ята модель нашого "хіт-параду".

Це сидіння виготовлено з дюропласта - важкого, міцного і білого пластику. Він схожий чимось на кераміку. Всі кріпильні елементи виготовлені з металу. Так як сидіння важить більше 1,7 кг, кріплення повинні бути відповідні. До складу кришки додані спеціальні іони срібла, які забезпечують високу гігієнічність виробу. 

 Це найпопулярніші моделі. Але у нас дуже широкий асортимент сидінь для унітазу, і якщо вам потрібна допомога, звертайтеся, ми з радістю допоможемо підібрати.

Супутні товари