Preloader
Phone
+ 38 067 108 81 10 ПН-ПТ с 9:00 до 17:00
cart0 Кошик

Який довжини має бути лінійний трап для душу

Трапи для душу - це не просто функціональний елемент, а й ключовий компонент будь-якої ванної кімнати, що забезпечує ефективне зливання води та запобігання засміченням. У цій статті ми розглянемо основні питання, пов'язані з вибором, встановленням та використанням трапів для душу.

Лінійні трапи для душу є подовженими, вузькими конструкціями, які встановлюються вздовж стіни душового простору. Оптимальна довжина лінійного трапу залежить від розміру душу, але зазвичай вони бувають від 60 до 120 см. Важливо вибирати трап достатньої довжини, щоб забезпечити ефективне зливання води з поверхні підлоги.

  • Який трап краще: лінійний чи точковий

Обидва типи трапів мають свої переваги та недоліки. Лінійні трапи відрізняються більш естетичним та сучасним дизайном, а також забезпечують більш рівномірне зливання води. Точкові трапи більш традиційні і можуть бути економічнішими. Вибір між ними залежить від переваг дизайну, бюджету та особливостей конкретної установки.

  • Які трапи краще підходять для душу

Для душу найкраще підходять трапи з гарною прохідністю, які легко очищаються і довговічні. Ідеальними варіантами є нержавіюча сталь та ABS-пластик. Також важливо вибирати трапи із захистом від запахів та засорів, щоб забезпечити гігієнічність та ефективне використання.

  • Який має бути ухил трапу в душовій

Ухил трапу в душовій має бути достатнім для забезпечення вільного стоку води. Зазвичай рекомендується ухил від 1 до 2 відсотків стока. Це забезпечує достатнє ковзання води та запобігає її затримці, що може призвести до утворення плісняви та грибка.

  • Який мінімальної ширини повинні бути трапи

Мінімальна ширина трапу залежить від об'єму води, який він повинен забезпечувати зливання. Зазвичай мінімальна ширина трапу для душу становить близько 5 см, але може змінюватись в залежності від конкретної моделі та виробника.

  • Де розташувати трап у душовій

Трап слід встановлювати в найнижчій точці підлоги душової кабіни, ближче до стоку. Це забезпечує максимальне зливання води та запобігає її затримці. Точне розташування трапа залежить від конкретного дизайну та розмірів душу, але зазвичай він розміщується в середині або біля краю душової зони.

  • Які типи трапів бувають

Існує кілька типів трапів для душу, включаючи лінійні , точкові та інтегровані (стінові) . Крім того, вони можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення, розмірами, дизайном та функціональними особливостями. Вибір конкретного типу залежить від переваг, бюджету та особливостей конкретної установки.

Насамкінець, вибір та встановлення трапу для душу - це важливі кроки при створенні функціональної та естетичної ванної кімнати. Правильно обраний та встановлений трап забезпечує ефективне зливання води, запобігає засміченням та забезпечує комфортне використання душу протягом багатьох років.

Супутні товари

Душовий трап CLASSIC 20 см, горизонтальний, гідрозатвор, решітка хвиля
rate 1 rate 2 rate 3 rate 4 rate 5
2
300
грн / шт
246
грн / від 3 шт
Оптова ціна від 3-одиниць
Душовий трап CLASSIC 40 см, горизонтальний, гідрозатвор, решітка хвиля
rate 1 rate 2 rate 3 rate 4 rate 5
3
480
грн / шт
400
грн / від 3 шт
Оптова ціна від 3-одиниць
logo mobile logo mobile active Головна