Сидіння для унітазу з термопласту з мікроліфтом.

У цій статті ми поговоримо про особливості сидінь для унітазу з термопласта з функцією мікроліфта. А також - що це за матеріал "термопласт"? Які його переваги і недоліки.

Що ж таке термопласт? 

  • Термопласт – це різновид пластику, але не звичайний, а сучасний різновид пластику, інша його назва: полівінілхлорид, поліпропілен, поліетилен і т.д. це міцний, довговічний і білосніжний матеріал. Єдине, чого боїться термопласт - це агресивної побутової хімії та механічних пошкоджень.

Вага такого сидіння трохи більше одного кілограма. Тому для таких сидінь використовують спеціальні металеві шпильки-кріплення. Решта кріпильних елементів: втулки, декоративні чашки-накладки виготовлені з пластику.

Щоб кришка і сидіння при опусканні не стукали по чаші унітазу, тим самим не пошкодивши її, сидіння комплектують спеціальним механізмом плавного опускання. Або як його ще називають – мікроліфт. Це такий собі механічний доводчик, який дозволяє кришці унітазу опускатися плавно і головне - самостійно. Єдине, що потрібно врахувати при використанні такого механізму і його довгострокової роботи – це забути про допомогу рукою в її опусканні. Нехай вона опуститься повільніше за допомогою механізму, ніж швидше за допомогою руки. Адже такими діями мікроліфт виходить з ладу.

Також сидіння комплектується додатковою функцією швидкого зняття. Така функція ще називається - Quick Release. Це потрібно для зручного, швидкого та якісного прибирання. Для того, щоб швидко зняти кришку унітазу, потрібно перемістити її і сидіння у вертикальне положення і просто «висмикнути» з кріплень. Після цього робіть прибирання. Для того щоб повернути кришку на місце, потрібно також у вертикальному положенні одягнути її в кріплення до характерного клацання. Готово, після цього за допомогою мікроліфта сидіння треба опустити

Підіб'ємо підсумки, сидіння з термопласту - це надійні і якісні вироби. З термопласту також виготовляють кришки для дитячих унітазів і кришку 2в1, які підходять як для дітей, так і для дорослих. Якщо ви шукаєте правильну модель сидіння для унітазу і не знаєте, як її вибрати, скористайтеся нашим спеціальним калькуляторм. 

 

Якщо у вас залишилися питання або потрібна персональна консультація, звертайтеся за телефоном: 0800 400 212 дзвінки безкоштовно.

Супутні товари