Чи можна мити пластикові контейнери в посудомийній машині

У наш час, що швидко змінюється, посудомийні машини стають незамінними помічниками в повсякденних турботах. Але що щодо пластикових контейнерів, мисок та тазів? Багато хто з нас пам'ятає часи, коли пластик і висока температура посудомийки здавалися несумісними поняттями. Давайте розглянемо, наскільки актуальними є ці побоювання і чи можемо ми насправді мити пластик у посудомийній машині.


Спектр пластикових виробів у наших кухнях вражає — від пакувальних контейнерів до дитячого посуду та кухонного приладдя. Однак не всі вони рівні у своїй стійкості до високих температур. Тому перед тим, як відправити улюблені пластикові миски в посудомийку, давайте розберемося, які дійсно витримають високу температуру.

  • Більшість пластикових контейнерів, призначених для зберігання продуктів, мають свій власний символ на дні, що означає їх тип. Перероблений пластик з маркуванням "PP" (поліпропілен) і "HDPE" (високоплотний поліетилен) зазвичай є стійкими до температури і можуть бути поміщені в посудомийку. Однак, пластик з маркуванням "PET" (поліетилен терефталату) та "LDPE" (низький поліетилен) може деформуватися при високих температурах.
  • Більшість посудомийних машин пропонують різні режими, включаючи делікатний, стандартний та інтенсивний. Якщо ваш пластик має маркування, що вказує на стійкість до високих температур, використання режимів з нижчими температурами (як правило, 40-50 градусів) переважно.
  • Посудомийні машини справляються з великою кількістю посуду за один цикл, що заощаджує ваш дорогоцінний час.
  • Правильно вибрані контейнери та миски можуть безпечно митися в посудомийці, що полегшує догляд за кухонним посудом.

Тепер, коли ми розібралися в тому, які пластикові вироби можна мити в посудомийці, необхідно наголосити, що Budlea пропонує унікальні харчові пластикові контейнери, пластикові миски та тази, які витримують температуру до плюс 95 градусів! Сучасний дизайн, висока стійкість та безпека у посудомийці роблять продукцію Budlea ідеальним вибором для вашої кухні.

Не бійтеся відправити свої улюблені пластикові контейнери, кухонні миски з пластику та інше кухонне приладдя в посудомийку — дотримуйтесь зазначених рекомендацій та вибирайте продукцію Budlea для максимальної надійності. Полегшіть собі побут та зробіть свою кухню ще зручніше з продукцією, що відповідає сучасним стандартам якості. Відвідайте інтернет-магазин Budlea зараз і оновіть свою кухню з розумом!

Супутні товари