Пластикова миска об'ємом 36 л

Кожній господині необхідні надійні та функціональні інструменти для домашнього господарства. Одним з них є пластикова миска об'ємом 36 літрів, яка стане вашим вірним помічником у будинку.


  • Об'єм 36 літрів дарує вам свободу дій. Ви можете використовувати її як на кухні, так і в господарстві, що дуже зручно.
  • Її кругла форма доповнює естетику вашого будинку, в той же час забезпечує зручність у використанні. Завдяки цьому дизайну миска займає мінімум місця, але при цьому зберігає максимум функціональності.
  • Червоний колір миски надає їй вишуканості та яскравості. Це не просто ємність, а яскравий акцент, який робить процес роботи з нею ще цікавішим.
  • Миска виготовлена з високоякісного первинного ABS пластику, забезпечуючи стабільність та міцність. Цей матеріал стійкий та легко миється, що робить його ідеальним для різних потреб.
  • Відсутність кришки робить використання миски зручнішим. Ви вільно перемішуете, додаєте інгредієнти, перете, виконуєте різні дії без зайвих перешкод.

Ця 36-літрова пластикова миска - не просто предмет для дому, це творіння для тих, хто цінує зручність і красу в найдрібніших деталях. Завітайте в інтернет-магазин "Будлея" і вибирайте пластикову миску на 36 літрів, яка стане незамінним помічником у домашньому господарстві.

Супутні товари