Preloader
Phone
+ 38 067 108 81 10 ПН-ПТ с 9:00 до 17:00
cart0 Кошик

Бентонітовий шнур: який вибрати та як застосовувати

Бентонітовий шнур - це спеціальний набухаючий профіль, який бере участь в системі гідроізоляції бетонних конструкцій. Застосовується, як в новому будівництві, так і в реконструкціях і ремонті старих конструкцій.

Складається він з бентонітової глини, яка при контакті з водою має властивість розбухати і збільшуватися в об'ємі. Бентонітовий шнур, міцно заповнює всі тріщини, шви і порожнечі, утворюючи непроникне з'єднання від вологи і води. Коли вода йде, бентонітовий шнур знову повертається до своїх колишніх розмірів і готовий знову розбухнути при наступному контакті з водою.

Бентонітовий шнур буває декількох видів і перетинів:


Бентонітовий шнур круглої форми - має діаметр 22 мм.використовується для закладення отворів в бетоні, які залишаються після зняття опалубки.

  • Монтаж круглого бентонітового шнура: висвердлюється захисна трубка, яка залишається в тілі бетону після того, як прибрали шпильки і саму опалубку, вставляється круглий бентонітовий шнур, і закладається з обох сторін ремонтним складом.

Бентонітовий шнур прямокутного перетину буває різних розмірів і використовується для герметизації холодних швів в бетоні і місць проходу інженерних комунікацій (фундаменти, примикання підлогу-стіна, колодязі, резервуари, басейни і т. д):

  • Бентонітовий шнур 5х20 мм - мінімальний перетин, який використовується тільки для герметизації місць проходу інженерних комунікацій: інженерних мереж водопроводу, каналізації, централізованого опалення і т.д. Монтаж бентонітового шнура 5х20 мм: обернути навколо труби, що прокладається кілька разів, зачеканити ремонтним складом.
  • Бентонітовий шнур 10х20 мм - використовується для герметизації холодних швів, при товщині бетонної конструкції від 80 мм до 150 мм.
  • Бентонітовий шнур 15х25 мм - використовується для герметизації холодних швів, при товщині бетонної конструкції від 150 мм до 250 мм.
  • Бентонітовий шнур 20х30 мм - використовується для герметизації холодних швів, при товщині бетонної конструкції від 250 мм до 400 мм, а також, в конструкціях, які схильні до великого тиску грунтових вод або дуже глибокого залягання.

Якщо товщина бетонної конструкції більше 400 мм, прокладається бентонітовий шнур розміром 20х30 у два контури, з двох сторін ізолюючого шва, на відстані не менше 50 мм від краю бетону.

Монтаж бентонітового шнура 10х20; 15х25; 20х30 мм: прокласти в місці технологічного шва і зафіксувати за допомогою спеціальної сітки, або герметика.

 

logo mobile logo mobile active Головна