Двокомпонентна полімер-цементна гідроізоляція
При будівництві будь-якого об'єкта необхідно виконання гідроізоляційних робіт. Це дуже важливий і відповідальний процес, що вимагає уважності і ретельності. Гідроізоляція в майбутньому заощадить не тільки ваші заощадження, але і час! Нехтування цим процесом, може привести до дуже серйозних наслідків. Результатом може стати утворення цвілі, грибка, корозії металевих елементів конструкції, пошкодження шару декоративної штукатурки або панелей, а в деяких випадках втратою несучих функцій всієї конструкції.
Який матеріал вибрати? На сьогоднішній день ринок пропонує безліч варіантів матеріалів для гідроізоляції:
- суміші одне- і двокомпонентний. Які в свою чергу діляться на який проникає, еластичний, бронюючі і т. д
- мастики бітумні, бітумно-каучукові, тонкошаровий, товстошаровий, на водній основі, на розчиннику і т. д.
Від складових залежить область застосування і призначення. Ціна питання теж залежить від складу обраного матеріалу. При спробі розібратися, що для чого, у людини, що не має відношення до будівництва «голова піде обертом».
У даній статті ми детальніше розповімо про двокомпонентних полімер-цементних складах для гідроізоляції, які встигли себе зарекомендувати як якісні та надійні матеріали, це Teknomer 200 EX, Teknomer 200 . Область їх застосування, переваги і як правильно застосувати.
Teknomer 200 EX, Teknomer 200 - це Двокомпонентна гідроізоляція на цементній і акриловій основі зі спеціальними добавками. Застосовується всередині або зовні конструкцій з пористих матеріалів (цегла, камінь, Бетонні блоки, вапняк, можна наносити поверх штукатурки, стяжки). Підходить для горизонтальних і вертикальних поверхонь.
Переваги двокомпонентної полімер-цементної гідроізоляції:
- Екологічно безпечна, може контактувати з питною водою
- Покриття паропроникне, тому дозволяє бетону «дихати»
- За рахунок еластичних властивостей, нанесене покриття здатне перекривати тріщини до 4 міліметрів
- Висока стійкість до замерзання-відтавання
- Глибоко проникає в бетонні та цегляні основи
- Наносити склад нескладно, вимога до вологості поверхні мінімальні
- Стійка до негативного і позитивного тиску води
- Підходить як для горизонтальних, так і для вертикальних поверхонь
- Не дає усадки
Галузь застосування:
- Гідроізоляція фундаменту, тунелів, шахт які схильні до впливу позитивного і негативного тиску грунтових вод
- Будівельні конструкції, схильні до динамічних навантажень
- Гідроізоляція каналів, дамб, систем водопроводу, водоочисних конструкцій, басейнів, резервуарів з питною водою, а також мостів
- Гідроізоляція балконів і терас
- Гідроізоляція всередині приміщення під плитку у ванних кімнатах, кухнях та інших вологих приміщеннях
- Внутрішня і Зовнішня гідроізоляція як нових, так і старих будівель, що знаходяться під впливом агресивних середовищ
Нанесення полімер-цементної гідроізоляції:
Важливо!!! Перед нанесенням суміші необхідно виконати підготовку поверхні, її очищають від пилу, бруду, масел і сторонніх речовин. Наявні тріщини і шви розшивають і щільно заповнюють ремонтними складами, рекомендуємо використовувати Ремонтні суміші Teknorep 300, Teknorep 300 EX. При наявності активної протікання води, її необхідно усунути за допомогою Teknoplug.
- Змішайте два компоненти.
- Вилийте рідкий компонент в чисту ємність, дотримуючись пропорції, повільно додайте порошкову частину і ретельно перемішайте за допомогою міксера на низьких оборотах (500 об/хв) протягом 5 хвилин. Дайте розчину постояти 3 хвилини, після чого знову продовжуйте змішування до утворення однорідної маси.
- Далі приготований розчин Teknomer 200 або Teknomer 200 EX необхідно нанести в 2-3 шари пензлем або шпателем, ретельно втираючи в поверхню, не залишаючи пропусків (другий шар наноситься у вертикальному напрямку нанесення 1-го шару!).
- Кути і стики на поверхні необхідно закрити еластичною ізоляційною стрічкою для герметизації будівельних швів Teknomer Pah Band 120/70. Після нанесення поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, морозу і вітру не менше 1 дня.
Супутні товари
