Гідроізоляція для ванної кімнати: навіщо потрібна і які матеріали використовувати

Гідроізоляція ванної кімнати є необхідним етапом ремонтних робіт, так як вона відповідає за довговічність і збереження ремонту. Як ми знаємо, вода здатна дуже швидко зруйнувати ремонт будь-якої складності та вартості, якщо не були застосовані гідроізоляційні матеріали на етапі виконання чорнових робіт. Адже потрапляючи на незахищені поверхні вода з легкістю проникає в пори основи, що призводить до негайного руйнування їх зсередини. Такими можуть бути як просто цвіль, грибок або вогкість, так і осипання або відшаровування матеріалів.

Звичайно ж, ванна кімната - не виняток, так як це приміщення знаходиться в постійному контакті з водою або парою. Незалежно від розміру і виду ванної кімнати, її рекомендується гідроізолювати.

Які матеріали використовуються для гідроізоляції ванної кімнати

Для якісної гідроізоляції ванної кімнати використовуються наступні матеріали:

Якщо до стрічки питань виникати не повинно, головне придбати якісний матеріал, то вибрати гідроізоляційну суміш серед тисячі видів і сотень виробників – дуже складно. Тому пропонуємо ознайомиться з двома найбільш популярними і досить універсальними матеріалами для гідроізоляції ванної кімнати на основі акрилу і цементу з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Акрилова гідроізоляція Teknomer 300

Акрилова гідроізоляція Teknomer 300 - це готова до застосуваннягГідроізоляційна суміш, яка виготовляється на основі акрилових смол. Для використання необхідно просто відкрити відро і змішати рідину всередині перед самим нанесенням. Цей матеріал буде зручний для тих, хто вирішив зробити ремонт самостійно, так як наноситься ця гідроізоляція супер просто. Плюс ви уникнете пилу і бруду при підготовці та використанні матеріалу.
 


Полімерцементна гідроізоляція Teknomer 200 EX

Полімерцементна гідроізоляція Teknomer 200 EX - це однокомпонентна гідроізоляція на основі цементу і полімерних добавок, перед використанням якої необхідно змішати суху суміш з мішка з водою в окремій чистій ємності. До цього варіанту гідроізоляційного матеріалу майстри звикли більше, так як з ним працювати швидше, і він більш бюджетний в ціні.

Що стосується якості, то обидва матеріали відмінно впораються зі своїм завданням – захистом поверхні від впливу позитивного тиску води.

А для замовлення або консультації, звертайтеся, ми з радістю допоможемо: 0 800 400 212 дзвінки безкоштовно