Як вибрати інсталяцію для унітазу 5 критеріїв

Сантехніка прихованого або підвісного типу все більше входить в наше життя. І це не дивно, адже вона економить простір, сучасно і стильно виглядає. При цьому вартість її досить доступна і не на багато вище ніж у звичайній сантехніці. Але для того що б сантехніка була підвісного типу або прихованого монтажу для її роботи потрібні спеціальні допоміжні елементи. Наприклад: душові системи прихованого монтажу  - в поглиблення стіни вбудовують спеціальний змішувач, а для роботи зливу підвісного унітазу потрібна установка інсталяції прихованого монтажу. Про них ми сьогодні і поговоримо. А точніше про 5 критеріїв вибору цього диво-пристрою.

Що ж являє собою інсталяція? Інсталяція - це пристосування-опора, на яку закріплений сантехнічний прилад. Це може бути унітаз, умивальник. Від того, наскільки якісна інсталяція, залежить термін служби сантехніки.


І зараз я назву 5 критеріїв вибору даного приладу:


Тип рами

За типом монтажу і характеристикам інсталяції бувають: навісні та блочні Тому перше, з чим потрібно визначитися - з типом кріплення.

Блокова модель являє собою консоль з розв'язкою і баком для води. Така система кріпиться безпосередньо до капітальної стіни (установка до перегородки заборонена). Для її встановлення потрібно поглиблення в стіні (ніша), яка потім зашивається.

Рамкова система - більш універсальна і популярна. Являє собою металеву раму-каркас, на шпильки якої кріпиться сантехніка. Також в комплекті до неї йдуть різні патрубки, гайки, шпильки, муфти, які допомагають підключити сантехніку до інсталяції. Така конструкція дозволять встановити сантехніку в будь-якому місці приміщення. Адже точки кріплення інсталяції можуть бути як до стіни, так і до підлоги або комбінований.

Сумісність з сантехнікою

Другий пункт вибору не менш важливий, ніж перший. Унітаз повинен бути сумісний з інсталяцією. Так як відстань між кріпильними шпильками унітазу може бути: 18 або 23 см. Воно має збігатися з монтажними отворами унітазу. Найчастіше зустрічаються вироби з відстанню 18 см, але бувають і моделі санфаянса з відстанню 23 см. Також сучасні виробники роблять моделі інсталяцій з отворами 18 і 23 см, що дозволяє вибрати будь унітаз не заморочуючись.

Розмір виробу

Говорячи про розміри інсталяції, найважливіше - це глибина бачка. Адже від цього залежить, яка буде глибина ніші. Але тут також є інша сторона медалі, адже якщо бак інсталяції буде ну дуже тонкий, тоді він не зможе вмістити багато води і буде мати маленький злив. Оптимальний варіант - інсталяційна система NKP, її глибина 10 см.

Матеріал бака і злив

Від якості зливного бака залежить надійність і термін служби виробу. Краще віддавати перевагу моделям з безшовним баком, що гарантує герметичність. Зливний бак повинен бути виготовлений з якісного поліпропілену. І мати обсяг не менше 6 літрів.

Кнопка зливу

Єдиний видимий елемент системи і, звичайно ж, він повинен бути не тільки красивий.


Кнопка повинна бути того ж бренду, що і інсталяція, інакше вона просто не підійде Вам. Часто покупець ведеться на привабливу ціну, інсталяції, а потім виявляється, що кнопка до неї коштує більше, ніж вона сама. Тому краще вибирати і купувати їх разом. Звичайно ж, кнопка повинна підходити під плитку, інтер'єр санвузла. Кнопка повинні мати два зливу: малий і великий. Це дозволяє економити воду або надає право вибору.

Сподіваюся, що дані 5 пунктів були корисні Вам. І тепер Ви без проблем зможете визначитися з відповідною Вам інсталяцією.

Супутні товари