Поліуретанова гідроізоляція Teknomer 600 1K (20кг)
Поліуретанова гідроізоляція Teknomer 600 1K (20кг) Поліуретанова гідроізоляція Teknomer 600 1K (20кг) Поліуретанова гідроізоляція Teknomer 600 1K (20кг)
  • Код товару: 100005615
Однокомпонентний еластичний гідроізоляційний матеріал на основі поліуретану для терас, дахів, балконів і водостічних жолобів (20кг)
мінімальне замовлення - 1 відро ( 7326 грн )
Є в наявності
- +
7326 грн / відро

Однокомпонентний еластичний гідроізоляційний матеріал на основі поліуретануTeknomer 600 1K. Полімеризується при взаємодії з вологою і створює еластичний захисний шар.


Галузь застосування:

  • надійна гідроізоляція фундаментів і бетонних конструкцій
  • терас, дахів, балконів і водосточних жолобів
  • підходить для зовнішнього застосування
  • для захисту дерев'яних і металевих поверхонь


Перевага

  • Легко наноситься (пензлем або розпилювачем)
  • Зберігає свою еластичність навіть при низьких температурах
  • Має високу морозостійкість
  • Відмінна адгезія навіть на складних поверхнях
  • Зберігає міцнісні і якісні характеристики в широкому діапазоні температур (-30 °С/ +70 °С)

Інструкція по застосуванню

Поверхня для нанесення повинна бути очищена від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів та інших речовин, що запобігають схоплювання. Якщо є ділянки у вигляді тріщин, порожнин на поверхні-їх слід попередньо відремонтувати за допомогою зручних цементних сумішей Teknorep 300 і Teknorep 300EX. Ізольована поверхня повинна бути сухою і підготовленою.

В якості грунтовки використовуйте Teknobond 300. Після її затвердіння можна приступати до нанесення Teknomer 600 1K. перед застосуванням перемішати за допомогою низькошвидкісного змішувача до отримання однорідної суміші. Час змішування не менше 5 хвилин. Матеріал готовий до застосування і не вимагає розведення водою та іншими рідинами. Не проводити роботи під прямими сонячними променями

Матеріал, готовий до застосування, наноситься на поверхню широким пензлем або розпилювачем. Наносити в два шари. Напрямок нанесення в кожному шарі має бути перпендикулярно попередньому. Проміжок часу між нанесенням шарів не менше 1 години.

Після нанесення захистити поверхню від несприятливих погодних умов, таких як пряме сонячне світло, сильний вітер, висока температура повітря (вище +35°C), дощ і мороз. Обладнання після використання відразу необхідно очистити розчинником.

Характеристики

Колір

Білий

Щільність

1.25 ± 0.03 кг / л

Упаковка

Відро 20 кг

Час повного висихання

16 -24 годин при температурі 23 ° C

Залишок сухої маси

80 %

Межа міцності

> 1.5 Н / мм2

Міцність на розрив

> 500 %

Термін придатності

12 місяців в закритій оригінальній упаковці