Клей армований для блоків та цегли Teknofay 500 (25кг)
Клей армований для блоків та цегли Teknofay 500 (25кг)
  • Код товару: 100005722
Клейовий розчин для укладання газобетонних і пінобетонних блоків, брикетних матеріалів і цегли
мінімальне замовлення - 1 м ( 249 грн )
Є в наявності
- +
249 грн / м


Teknofay 500-клейовий розчин для укладання газобетонних і пінобетонних блоків, брикетних матеріалів і цегли на основі цементу з додаванням полімерів, підвищеною адгезією і високим водопоглинанням.

Сфери застосування:

Для внутрішнього і зовнішнього застосування
 Для роботи на вертикальних і горизонтальних поверхнях
 Для житлових приміщень, торгових центрів, лікарень
 Для укладання таких матеріалів, як газобетон, цегла.

Властивість:

Водонепроникний

Легкий у застосуванні

Володіє високими адгезійними властивостями.

Підготовка поверхні: перед нанесенням матеріалу очистіть поверхню від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів, бруду та інших речовин, що запобігають схоплювання. При укладанні газобетонних блоків на бетонну поверхню її слід трохи зволожити.
Приготування суміші: у чисту ємність налийте 6,5-8,5 л чистої води і висипте суху суміш Teknofay 500 (25 кг) в ємність з водою і за допомогою низькошвидкісного міксера замішуйте суміш мінімум 5 хвилин до отримання однорідної маси. Залиште суміш на 3 хвилини, після чого повторно змішайте її міксером 2 хвилини. Розчин кладки слід наносити на цеглу зубчастим шпателем на нижній ряд готової кладки і на бічну вертикальну площину цегли. Для притиснення цегли при коригуванні під рівень рекомендується використовувати гумовий молот, в цьому випадку поверхня блоку не буде зіпсована. Протягом 5 хвилин слід викласти і закріпити матеріал на поверхні. Якщо 5 хвилин пройшло, необхідно зішкребти розчин з поверхні і викинути, після чого нанести новий шар розчину. При кладці необхідно пам'ятати про правила перев'язки цегли (як і при кладці блоків), а також не забувати після кожного 4-го ряду укладати металеву або стеклопластиковую арматуру.

Примітка: роботи слід виконувати при температурі повітря від + 5 до + 35°C. При укладанні плитки при зниженій (нижче +5°C) або підвищеної (вище +35°C) температурі необхідно покрити свіжоукладену цеглу або газобетонні блоки теплоізоляційним матеріалом. Після нанесення суміші необхідно захистити поверхню від несприятливих погодних умов, таких як прямі сонячні промені, сильний вітер, висока температура повітря (більше +35 °C), дощ і мороз. Використовувані інструменти та обладнання слід вимити теплою водою відразу після використання. Також слід ретельно вимити руки.

Заходи безпеки: Продукт може викликати роздратування при попаданні на шкіру. Необхідно використовувати робочий одяг, захисні рукавички, маску і окуляри. Перед початком роботи можна нанести на руки захисний крем. При попаданні в очі слід негайно промити очі теплою водою і звернутися до лікаря.

Зберігання: Зберігати в сухому, захищеному від морозу місці, в неушкодженій оригінальній упаковці не більше 12 місяців з дня виготовлення.
 

Характеристики

Найменування показника

Нормативне значення

Колір

Сірий

Термін придатності

12 місяців в закритій оригінальній упаковці

Упаковка

25 кг мішок

Температура застосування

5 °С - 35 °С

Співвідношення компонентів суміші

6,5-8,5 води / 25 кг порошку

Час життя суміші

3 години

Година для вирівнювання

≥ 5 хвилин

Тиск (EN 1015-11)

≥ 10 Н / мм2

Адгезія (EN 998-2)

≥ 0,3 Н / мм2

Вміст повітря

≤ 20%

Водопоглинання при капілярному підсосі (EN 1015-18)

≤ 0,4 кг / м2* год0,5

Проникнення водяної парі (EN 1745)

15/35