Код товару: 100006006
Артикул виробника: 0000o2921
Еластичний поліуретановий однокомпонентний герметик Tenalux 131M для швів, файл-пакет 600 мл. Tenax
Tenalux 131 M - готовий до застосування однокомпонентний герметик на базі mspolymer® для закладення швів в горизонтальних конструкціях з прямим механічним навантаженням. Може використовуватися для герметизації швів у вертикальних і похилих будівельних конструкціях. Легко наноситься вручну методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Отверждается в результаті хімічної реакції з вологою повітря. Герметик має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів, а також хорошими міцнісними і деформаційними якостями після затвердіння. Може застосовуватися в житлових приміщеннях.
Перевага:
- тиксотропний (не стікає у вертикальних швах)
- високий рівень адгезії до бетонних поверхонь, металу, дерева, пластику та скла
- застосовується в широкому діапазоні температур, зберігаючи при цьому хорошу еластичність
- стійкий до впливу кліматичних факторів
- можна фарбувати воднодисперсійними фарбами
- практично не дає усадки
- екологічно безпечний (може застосовуватися в житлових приміщеннях)
TENALUX 131 M - готовий до застосування однокомпонентний герметик, розроблений на базі MS-полімеру (модифікованого силаном полімеру) у вигляді сірої тиксотропної маси. Застосовується для герметизації стиків, швів і тріщин на горизонтальних, вертикальних і похилих будівельних поверхнях з максимальною деформацією ± 25% при підвищених регулярних і нерегулярних механічних навантаженнях. Володіє високим рівнем адгезії до різних поверхонь будівельних матеріалів, а також хорошими характеристиками міцності і деформаційними характеристиками після полімеризації.
Застосування:
- герметизація швів промислових підлог
- герметизація стиків вертикальних і похилих будівельних споруд
- герметизація швів в горизонтальних будівельних конструкціях
- герметизація деформаційних швів з максимальною деформацією ± 25% при регулярних і нерегулярних механічних навантаженнях
Зовнішній вигляд-сіра тиксотропна маса, можливі інші кольори під замовлення
Вид полімеру-однокомпонентний MS-полімер, холодне затвердіння під впливом вологи повітря
Упаковка-фасується в туби з ламінованого пластику ємністю 600 мл
Гарантійний термін зберігання - 12 місяців у нерозкритій, цілісній заводській упаковці в сухих складських приміщеннях при температурі не більше 30 °C.
Герметизуючі властивості-утворення поверхневої плівки ≈ 20 хвилин при 23 °C і відносній вологості 50 %
Швидкість затвердіння-3 до 4 мм / добу при 23 °C і відносній вологості 50 %
Усадка - ≤ 1 %
Щільність - ≈ 1,5 кг / літр
Поворотна деформація
≥ 70 % (ISO 7389)
Характеристики міцності (на зразках-швах з бетону)
Поставляється в картонних ящиках, забезпечених етикетками, в одному ящику міститься 15 туб..
ГОСТ 21751-76
(ISO 8339)
* Умовна міцність при розриві
≥ 1,8 МПа
≥ 1,3 МПа
* відносне подовження в момент розриву
≥ 400 %
≥ 200 %
* модуль пружності при 100% подовженні
0,7 до 0,9 МПа
> 0,4 МПа
Твердість по Шору А-40 ± 2 (ISO 868)
Інтервал температур застосування - від 1 °С до 50 °С
Інтервал температур експлуатації – від-50 ° C до 70 ° C
Застосовні шви (стики)
Допустима деформація - ± 25 %
Глибина шва - від 5 до 20 мм
Ширина шва - від 10 до 40 мм
Відношення ширини до глибини шва-2:1
Як правильно наносити герметик?
Поверхня повинна бути міцною, чистою і сухою. Тому перед нанесенням герметика оброблювану поверхню необхідно очистити від усіх забруднень, що знижують адгезію. При необхідності всі поверхневі дефекти, тріщини і відколи вирівняти за допомогою ремонтних cумішей TEKNO.
Герметизуюча маса наноситься вручну за допомогою спеціальних шприців (пістолетів). Герметик отверждается в результаті хімічної реакції з вологою повітря. Для запобігання зіткнення герметика з елементами конструкції швів, необхідно використовувати джгут зі спіненого поліетилену або антиадгезійні склади.
Як відбувається влаштування деформаційного шва?
Для запобігання утворення третьої площини зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійні склади або ущільнюючі прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену. Для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика, а також для зниження витрати матеріалу, розмір ущільнюючої прокладки рекомендується підбирати з урахуванням фактичної ширини шва. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати і покращує звукоізолюючі показники. Необхідно слідувати рекомендаціям по оптимальній ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин. Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористою, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.