Як зробити терасу на відкритому балконі

Якщо ви щасливий володар відкритого балкона у власному приватному будинку, на дачі або в невеликому котеджі, у вас є можливість створити справжній райський куточок для сімейних посиденьок на відкритому повітрі – власну терасу з видом на природу. Стильна функціональна тераса - це не тільки модно, але і дуже красиво. Ідеальним рішенням при облаштуванні затишної та комфортної тераси на відкритому балконі стане використання сучасних регульованих опор.

Регульовані опори - це сучасне, практичне і технологічне рішення, яке дозволяє швидко і якісно укладати терасне покриття з садового паркету, керамограніта, терасної дошки або будь-яких інших матеріалів настилу. За допомогою таких опор здійснюється поділ горизонтальної поверхні тераси та основи поверхні з необхідними ухилами для водовідливу.

За допомогою регульованих опор можна по максимуму реалізувати будь-які ідеї по створенню підлогового покриття для тераси на балконі. Завдяки універсальним кріпленням можна використовувати різні матеріали будь-яких фактур і кольорів.

Принцип і конструкція регульованих опор схожі з гвинтовим домкратом. За рахунок подібної конфігурації можна виставити потрібну висоту під будь-який тип настилу з міліметровою точністю. Продумана конструкція регульованих опор не потребує додаткового кріплення, за рахунок чого зникає ризик пошкодження шару гідроізоляції відкритого балкона.

Для виробництва регульованих опор використовується якісний поліпропілен, який стійкий до впливу вологи, цвілі, гниття, бактерій, а також впливу високих і низьких температур. Одна опора здатна витримувати вагу понад 900 кг, завдяки чому можна не переживати про непередбачувані навантаженнях відкритого балкона.

При спорудженні тераси на відкритому балконі за допомогою регульованих опор великою перевагою також стане наявність коректора ухилу, за допомогою якого можна без проблем компенсувати нахил основи поверхні для відводу води. Завдяки коректору ухилу фінішне покриття прийме ідеально горизонтальне положення.

Також варто згадати про те, що демонтувати терасу на регульованих опорах можна також швидко  й легко, як і при її установці. Це дає можливість при необхідності демонтувати покриття на відкритому балконі перед приходом зими, якщо в цьому є необхідність.

Супутні товари