Регульована опора К-А2 (52-82 мм)
Регульована опора К-А2 (52-82 мм)
  • Код товару: 100005294
Регульована опора для створення висоти від 52 до 82 мм.
мінімальне замовлення - 1 шт. ( 162 грн )
Є в наявності
- +
162 грн / шт.

Регульовані опори Karoapp®  - це ефективне сучасне рішення для швидкого облаштування всіх видів терасових покриттів, пішохідних фонтанів, створення фальшпідлог громадських, офісних просторів і серверних кімнат. Ідеально підходять для тимчасових і сезонних конструкцій, таких як літні майданчики ресторанів і басейнів, сцен і відкритих патіо. В кінці сезону такі конструкції можна розібрати до наступного, а для зберігання опор не потрібні особливі умови. Ця система є альтернативним рішенням, яке позбавляє від виробництва бетонної стяжки для вирівнювання підлоги під фінішне покриття і дозволяє компенсувати всі нерівності і ухили поверхні без додаткових витрат.

Кожна опора Karoapp® має стійкість до навантажень понад 900 кг, а ширина основи опори становить 195 мм. Установку опор можна проводити без механічного прикручування, якщо така необхідність є, в нижній частині опори присутні отвори для кріплення.  На опори зверху укладаються лаги або плити, а під впливом власної ваги конструкція стає нерухомою. Для зручності і швидкості монтажу покриттів на опори були розроблені спеціальні фіксатори, з'єднувальні планки, компенсаційні прокладки і коректори кута нахилу.

Форма і конструкція опор були спеціально спроектовані для максимальної зручності укладання покриття, в якості якого можна використовувати:

  • Плиткові матеріали з керамограніта, полікарбонату, скла
  • Дошку з натурального дерева і композитних матеріалів
  • Решітки з металу і полімерних матеріалів
  • Лаги з металу і дерева для укладання терасної дошки

При виробництві регульованих опор Karoapp ® використовується високоякісний поліпропілен, який є безпечним матеріалом. На відміну від металевих опор, поліпропіленові водостійкі, не схильні до корозії і не робить негативного впливу на гідроізоляційні покриття будь-якого виду навіть в процесі тривалої експлуатації. Цей матеріал має високу стійкість до перепадів температур і може експлуатуватися в діапазоні від -35 до 40 С. 

Характеристики

Країна-виробник: Туреччина

Діаметр основи: 195 мм

Діаметр вершини: 145 мм

Діапазон регульованої висоти: 52-82 мм

Матеріал: поліпропілен

Температура експлуатації: -35 до +40 ˚С