Яка буває обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція - це один з типів матеріалів для гідроізоляції, які дуже просто застосовувати як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях.
Вони відрізняються за складом, але мають одну спільну і головну перевагу перед рулонними – в результаті ми отримуємо цілісне і однорідне покриття і відсутність швів. Це виключає будь-яке проникнення вологи і дає захист на довгі роки. Найпопулярнішими з обмазувальних матеріалів для гідроізоляції будівель зовні є бітумна мастика.

Різновиди мастик за складом:

Розділити мастики можна на дві групи: на водній основі і на органічному розчиннику. Перевага першої - можливість наносити на вологу поверхню, плюс вони нетоксичні і не мають різкого запаху. До переваги другої можна віднести можливість наносити матеріал при мінусовій температурі, а також хорошу адгезію до дерева і металу.

Всі матеріали, які ми пропонуємо вже готові до роботи і не вимагають будь-якої попередньої підготовки, підігріву та інших дій. Єдине, що потрібно зробити це перемішати мастику перед застосуванням і можна приступати до роботи.

Наносити мастику для гідроізоляції необхідно на рівні поверхні без ям, каверн і великих тріщин. Якщо такі є, їх необхідно відремонтувати відповідними ремонтними сумішами.

Обмазувальна гідроізоляція використовується для: 

Мастики можна використовувати як самостійний гідроізоляційний матеріал, так і в комплексі з іншими, наприклад рулонними. У лінійці є кілька видів мастик для приклеювання плит утеплювача на фундамент (екструдованого пінополістиролу XPS, EPS).

Для замовлення матеріалів і отримання професійної консультації ви завжди можете звернутися до наших фахівців: 0800 400 212 дзвінки безкоштовно.

Супутні товари