Бітумно-каучукова мастика Izoplast B (24 кг)
Бітумно-каучукова мастика Izoplast B (24 кг) Бітумно-каучукова мастика Izoplast B (24 кг) Бітумно-каучукова мастика Izoplast B (24 кг)
 • Код товару: 100005211
Бітумна мастика з високими проникаючими властивостями для гідроізоляції покрівлі, фундаментів, бетонних кілець, насосних станцій, стяжок, парканів, колон і опор (24 кг)
мінімальне замовлення - 1 відро ( 2256 грн )
Є в наявності
- +
2256 грн / відро

Izoplast B - бітумна мастика зі спеціальними добавками і високими проникаючими властивостями, на основі органічного розчинника. Для створення стійких гідроізоляційних покриттів.

Область застосування:

 • Гідроізоляція труб і каналізаційних колодязів, бетонних кілець, насосних станцій
 • Гідроізоляція бетонних підстав – фундаментів, стяжок, парканів, колон, опор
 • Безшовна гідроізоляцію вертикальних та горизонтальних поверхонь
 • Гідроізоляція з високою стійкістю до агресивного середовища
 • Консервація і гідроізоляція покрівлі

Переваги:

 • Простий у використанні
 • Перекриває всі мікротріщини на підставі
 • Для промислового та житлового будівництва
 • Для покрівельних покриттів будь-якого ухилу
 • Стійкість до дії слабких кислот і солей

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням перемішати. Наносити масу за допомогою покрівельної щітки або пензля. Наносити наступний шар після повного висихання попереднього. Час очікування перед укладанням другого шару гідроізоляційного складу IZOPLAST B становить близько 8 годин. Для збільшення адгезії матеріалу до поверхні використовувати в якості ґрунтувального шару праймер IZOPLAST R.

Для гідроізоляція фундаментів і інших підземних частин будівлі: нанести 2-3 шари на суху загрунтовану бетонну поверхню в залежності від передбачуваної водної навантаження.

Для відновлення та облаштування безшовного гідроізоляційного покриття покрівель: нанести не менше 2 шарів емульсії на підготовлену основу. Для збільшення терміну служби готового покриття на свіже фінішний шар емульсії необхідно нанести мінеральну крихту.

Зауваження по застосуванню / Обмеження:

Зберігати у щільно закритій оригінальній упаковці, недоступному для дітей, захищеному від попадання прямих сонячних променів, від джерел тепла і відкритого вогню. Може транспортуватися будь-яким видом транспорту.

Роботи з IZOPLAST проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від+ 5 °С до +25 °С.

При виконанні робіт дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі з органічними розчинниками, використання ефективної вентиляції і масок з поглиначем органічних парів.

У разі отруєння забезпечити потерпілого свіжим повітрям, надати першу допомогу, викликати лікаря.

Не використовувати IZOPLAST B усередині житлових і громадських будівель, а також в інших приміщеннях, призначених для постійного проживання та перебування людей. Матеріал не повинен вступати в прямий контакт з їжею або питною водою.

Легкозаймистий Продукт. Подразнює очі і шкіру. Пари можуть викликати відчуття сонливості та запаморочення. Не вдихати пари. Уникати попадання на шкіру і в очі. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Характеристики

Склад

Бітумно-каучукова емульсія на водній основі

Упаковка

Відро 24 кг

Час висихання

≤ 8 годин

Щільність емульсії

0,985-1,015 г/см3

Витрата (перший шар)

0,8-1,2 кг/м2

Витрата (наступні шари)

0,6-0,8 кг/ м2

Вміст води

≤ 0,5 %

Температура застосування

від + 5 °С до +25 °С

Температура спалаху

+200 °С

Залишок сухої маси

80 %