Матеріали для гідроізоляції басейну

Одним з основних етапів в будівництві басейну є його гідроізоляція. Від того наскільки якісно і якими матеріалами буде виконана ця робота залежить довговічність використання споруди.

Роботи по гідроізоляції рекомендується виконувати як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони чаші басейну, максимально захистивши таким чином конструкцію на довгі роки від впливу грунтових вод, кислот, лугів. 

Почнемо з матеріалів, які застосовують для гідроізоляції чаші басейну зсередини:

  • Teknomer 100 - гідроізоляція проникаючої дії (до 300 мм), підвищує опір поглинанню води і стійкість бетону до впливу низьких температур. Після обробки з внутрішньої сторони конструкція надійно захищена від впливу агресивних сполук: кислот, лугів, грунтових вод, морської води. Через 5 днів після нанесення гідроізоляції можна приступати до облицювання чаші басейну плиткою.

Упаковка: крафтовий мішок 20 кг
Витрата матеріалу: до 1,3 кг на м2 в один шар.


  • Teknomer 200EX - двокомпонентна еластична гідроізоляція на основі спеціальних цементів, мінеральних наповнювачів, добавок і полімерної емульсії. Утворює еластичне покриття, яке захищає поверхню від проникнення води і має високу адгезію до більшості будівельних поверхонь: бетону, каменю, цегли, бетонних блоків. Через 3 дні після нанесення гідроізоляції можна приступати до облицювання чаші басейну плиткою.

Упаковка: комплект 35 кг. (крафтовий мішок 25 кг + металева тара 10 кг)
Витрата: до 1,5 кг на м2 в один шар.

  • Teknomer 200EX Blue - двокомпонентна еластична гідроізоляція блакитного кольору на основі спеціальних цементів, мінеральних наповнювачів, добавок і полімерної емульсії. Утворює еластичне покриття, яке захищає поверхню від проникнення води і має високу адгезію до більшості будівельних поверхонь: бетону, каменю, цегли, бетонних блоків. Через 3 дні після нанесення гідроізоляції можна приступати до облицювання чаші басейну плиткою.

Перевага цього матеріалу полягає в тому, що вона виступає фінішним шаром чаші басейну та надає їй красивий естетичний вигляд. Басейн після робіт з гідроізоляції можна використовувати вже через 3 дні. 

Упаковка: комплект 30 кг  (крафтовий мішок 20 кг + металеве відро 10 кг)
Витрата: до 1,5 кг на м2 в один шар.

Переходимо до матеріалів гідроізоляції, які захищають чашу басейну з зовнішньої сторони:

  • Izoplast B - бітумна мастика для гідроізоляції на основі органічного розчинника зі спеціальними добавками, що володіє високими проникаючими властивостями. Створює високостійкі гідроізоляційні покриття і захищає від впливу слабких кислот і солей. Перед нанесенням мастики поверхню рекомендується обробити праймером Izoplast R.

Упаковка: відро 22 кг
Витрата: до 1 кг на м2 товщиною 1 мм.

  • Izoplast W-KL - бітумно-каучукова мастика для створення безшовних гідроізоляційних покриттів. Відмінні тиксотропні властивості матеріалу дозволяють наносити його на будь-які похилі та вертикальні поверхні й дозволяє нівелювати тріщини в конструкції до 5 мм. Перед нанесенням мастики поверхню рекомендується обробити з допомогою Izoplast Dysperbent в якості праймера.

Упаковка: відро 20 кг
Витрата: до 1,2 кг на м2 товщиною 1 мм

Тепер ви знаєте якими матеріалами можна виконати гідроізоляцію басейну. Перед використанням матеріалів обов'язково ознайомтеся з інструкцією по застосуванню, а якщо у вас залишилися питання - звертайтеся до нас за консультацією, ми обов'язково вам допоможемо - 0800 400 212 дзвінки безкоштовно.