Бітумна мастика на водній основі Izoplast W-KL (20 кг)
Бітумна мастика на водній основі Izoplast W-KL (20 кг) Бітумна мастика на водній основі Izoplast W-KL (20 кг) Бітумна мастика на водній основі Izoplast W-KL (20 кг)
  • Код товару: 100005213
Бітумно-каучукова мастика на водній основі для створення легких, безшовних гідроізоляційних покриттів і приклеювання плит з пінопласту, пінополістиролу (20 кг)
мінімальне замовлення - 1 відро ( 1452 грн )
Є в наявності
- +
1452 грн / відро

Izoplast W-KL - бітумно-каучукова мастика на водній основі для створення легких, безшовних гідроізоляційних покриттів. Для приклеювання плит з пінопласту, пінополістиролу (EPS, XPS) і мінерального утеплювача до бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь.

Область застосування:

  • Для створення безшовних, товстошарових еластичних і вологостійких покриттів, як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях
  • Для склеювання жорстких теплоізоляційних плит з пінополістиролу EPS або XPS
  • Для створення гідроізоляції, стійкий до агресивних погодних умов

Переваги:

  • Простий у використанні
  • Не містить розчинників
  • Високі адгезійні властивості
  • Створює безшовний ізоляційний шар 
  • Висока адгезія до мінеральних поверхонь
  • Безшовна гідроізоляція вертикальних та горизонтальних поверхонь

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням перемішати. Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу і бруду. Бетонну поверхню необхідно загрунтувати з допомогою IZOPLAST DYSPERBENT, або, при необхідності, нанести необхідний гідроізоляційний шар.

Для використання в якості гідроізоляційного шару ретельно перемішану масу Izoplast W-KL нанести на поверхню пензлем, шпателем або покрівельної щіткою.

Для приклеювання плит з пінопласту або пінополістиролу Izoplast W-KL наносять на плиту смугами шириною 4 см і товщиною від 1.5 до 5 мм по всьому периметру з інтервалом в 30 см, або по 20 точок діаметром 5-10 см на 1 м2.

Зауваження по застосуванню /Обмеження:

Дотримуйтесь техніку безпеки і охорони праці під час виконання робіт. Використовуйте захисні рукавички, одяг, окуляри. При попаданні на шкіру промити великою кількістю води з милом. При попаданні в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Роботи з IZOPLAST W-KL проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від +5 °С до +25 °С.

Характеристики

Склад

Бітумно-каучукова емульсія на водній основі

Колір

Чорний

Упаковка

Відро 20 кг

Час висихання

≤ 6 годин

Інтервал між нанесенням шарів

3 години

Витрата (гідроізоляція)

0,6-1,0 кг/м2

Витрата (склеювання плит XPS)

0,8-1,2 кг/ м2

Водонепроникність через

6 годин

Температура застосування

від + 5 °С до +25 °С

Залишок сухої маси

75 %