• Код товару: 100005124
мінімальне замовлення - 1 мішок ( 1 095 грн )
Privat parts
Немає в наявності
- +
1 095 грн / мішок

Текпомег 100 - кристалізований однокомпонентний гідроізоляційний матеріал на цементній основі. Надає поверхням стійкість до негативного і позитивного тиску води. Нерозчинні кристали, що входять до складу матеріалу, заповнюють пори бетону, перешкоджаючи проникненню води.

Де застосовується:

 • тунелі та ліфтові шахти
 • цокольні поверхи та підвали
 • душові та ванні кімнати
 • басейни, колодязі та резервуари для води
 • залізобетонні труби
 • великі інженерні споруди.

Переваги:

 • глибоко проникає в бетонні основи
 • стійкий до негативного і позитивного тиску води
 • можна наносити вручну або розпиленням.
 • Інструкція по застосуванню:

  Поверхня для нанесення повинна бути очищена від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів та інших речовин, що запобігають схоплювання. Якщо є ділянки у вигляді тріщин, порожнин на поверхні - їх слід відремонтувати за допомогою зручних цементних сумішей Teknorep 300 і Teknorep 300 EX.

  * Якщо ізольована поверхня суха, її слід зволожити. Якщо є активна текти, вона повинна бути ліквідована матеріалом  Teknoplug.

  У чисту ємність додати 6-7 л води і поступово всипати в неї Teknomer 100, одночасно перемішуючи на малих обертах за допомогою низькошвидкісного міксера, до отримання однорідної маси. Час перемішування має становити не менше 5 хвилин, потім залишити розчин на 3 хвилини в спокої, і знову перемішати протягом 2 хвилин.

  1. Нанесення пензлем

  Приготовлену суміш наносять на поверхню пензлем в 2-3 шари. Шари слід наносити перпендикулярно один одному.
  Час очікування між шарами витримується таке, щоб попередній шар не прилипав до пальців.

  2. Розпилення

  Teknomer 100 розбризкується на підготовлену поверхню рівномірним шаром.

  * Щоб використовувати Teknomer 100 як добавку для бетону, необхідно попередньо замішати розчин, після додати в загальний обсяг суміші Teknomer 100 і додатково змішувати протягом 5-7 хвилин.

  Зауваження щодо застосування / обмеження:

  • Не використовуйте на поверхні з дерева, ДСП, МДФ, фанери, ПВХ і металу.
  • Використовуйте рукавички, маску і окуляри під час проведення робіт
  • Використовуйте рекомендовані пропорції для змішування
  • Поверхню після нанесення розчину необхідно захистити від несприятливих погодних умов, таких як пряме сонячне світло, сильний вітер, висока температура повітря (вище 35 °C), дощ і мороз.
  • Використовувані інструменти та обладнання необхідно вимити теплою водою відразу після використання.
 • Колір

  Сірий

  Термін придатності

  12 місяців в сухому середовищі в закритій упаковці

  Упаковка

  20 кг мішок

  Температура застосування

  (+5°C) - (+35°C)

  Співвідношення суміші

  6-7 л води / 20 кг порошку

  Час життя суміші

  20 хв

  Повне затвердіння

  5 днів

  Водонепроникність

  7 Бар (позитивно і негативно)

 • Що таке проникаюча гідроізоляція?

  Проникаюча гідроізоляція забезпечує надійну водонепроникність бетонних конструкцій. Матеріали проникаючої дії можна застосовувати як на початковій стадії будівництва, так і в подальшому при ремонті та відновленні водонепроникності будівельних конструкцій. Одним з таких матеріалів є  Teknomer 100. Це кристалізований однокомпонентний гідроізоляційний матеріал на цементній основі, який надає поверхням стійкість до негативного і позитивного тиску води. 

  Як працює проникаюча гідроізоляція?

  Принцип дії проникаючої гідроізоляції для бетону має подвійний ефект. З одного боку, ми здійснюємо гідроізоляцію бетонної поверхні, з іншого — пори всередині бетону кристалізуються завдяки проникаючим речовинам і забезпечують його водонепроникність. 

  Одим з таких матеріалів є Teknomer 100. Нерозчинні кристали, що входять до складу матеріалу, заповнюють пори бетону, перешкоджаючи проникненню води і роблять його водонепроникним.

  На які поверхні можна наносити проникну гідроізоляцію?

  Важливо враховувати, що проникаючу гідроізоляцію можна застосовувати тільки на поверхнях з бетону або залізобетону. Для фундаментів з цегли і каменю слід застосовувати інший спосіб захисту від проникнення вологи. Проникаюча гідроізоляція Teknomer 100 - це кристалізований матеріал на цементній основі. Кристали, що входять до її складу, проникають глибоко в пори бетону, роблячи його не водонепроникним.

  Як наносити проникну гідроізоляцію?

  Проникаючу гідроізоляцію Teknomer 100 необхідно наносити на очищену поверхню. Безпосередньо перед нанесенням гідроізоляції потрібно дуже добре змочити поверхню звичайною чистою водою. Наносити матеріал можна жорстким пензлем або розпилювачем в 2-3 шари, де кожен наступний шар потрібно наносити перпендикулярно попередньому.

  Чим гідроізолювати стіни усередині підвалу?

  Для того щоб зробити гідроізоляцію стін всередині підвалу найкраще використовувати гідроізоляцію проникаючої дії Teknomer 100, яка захищає бетонну поверхню від позитивного і негативного тиску води. Нерозчинні кристали, що входять до складу матеріалу, заповнюють пори бетону, перешкоджаючи проникненню води.

 • На жаль, відгуків наразі немає. Але ви можете виправити це!

  Додати відгук

  Оцініть продукт