Джгут бентонітовий
Джгут бентонітовий Джгут бентонітовий
  • Код товару: 100005355
Джгут бентонітовий шнур для робочих швів, гідроізоляції та герметизації "Гідростоп" SANPOL шириною 5 мм і товщиною 20 мм
мінімальне замовлення - 5 м.п. ( 425 грн )
Є в наявності
- +
85 грн / м.п.

Джгути Гідростоп виробляються з натрієвого бентоніту, що розбухає під впливом води.

        Бентоніт-це природний глинистий мінерал, який при контакті з водою набухає і збільшує свої розміри. У замкнутому просторі, створює напругу, що знижує водопроникність, навіть при наявності тріщин і пористих місць в бетоні. Завдяки цьому він є ідеальним матеріалом для надійної гідроізоляції бетонних конструкцій.

         Відмінні технологічні показники і простий спосіб монтажу дають можливість застосовувати продукт в якості ізоляційного матеріалу для швів в підземному будівництві, на гідротехнічних спорудах і в цивільному будівництві.

Галузь застосування:

Призначений для гідроізоляції швів або усунення протікання в бетонних спорудах (підвали, басейни, місця сполучення з трубами, Каналізаційні системи і т.п.), утворюючи гнучку і пружну прокладку або гнучке ущільнення в шві або тріщині; здійснює гідроізоляцію тимчасових прорізів вікон нежитлових підвалів, вентиляційних отворів, застосовується при всіх роботах по ремонту та реконструкції будівель і споруд (у всіх випадках, коли проводиться бетонування і коли потрібно гідроізоляція швів і сполучень). Гідростоп може використовуватися у водних і каналізаційних переходах, підземних частинах будівельних об'єктів, а також в будинках і спорудах, побудованих нижче рівня грунтових вод.

При взаємодії з водою бентонітові джгути рівномірно збільшуються в обсязі більш, ніж в 4 рази, забезпечуючи надійну бентонітову гідроізоляцію, не втрачаючи при цьому структурну міцність. Завдяки складу джгут Гідростоп зберігає гнучкість навіть при низьких температурах (до -15°з). Бентонітові джгути мають стійкість до хімічних сполук, таким, наприклад, як свіжоукладений бетон.

Продається в бухтах по 5 м. п.