Двокомпонентна еластична суміш Teknomer 200 EX Crystallized (25кг+10л)
Двокомпонентна еластична суміш Teknomer 200 EX Crystallized (25кг+10л) Двокомпонентна еластична суміш Teknomer 200 EX Crystallized (25кг+10л) Двокомпонентна еластична суміш Teknomer 200 EX Crystallized (25кг+10л)
 • Код товару: 100005220
Двокомпонентний гідроізоляційний і захисний матеріал для фундаментів і зовнішніх стін підвальних приміщень, басейнів, резервуарів з водою і приміщень з підвищеною вологістю (25 кг +10 л)
мінімальне замовлення - 1 компл. ( 4002 грн )
Є в наявності
- +
4002 грн / компл.

Teknomer 200 EX Crystallized - еластична гідроізоляція глибокого проникнення для бетону, яка утворює безшовне еластичне гідроізоляційне покриття. Створює захист до негативного і позитивного тиску води. Складається з порошкового компонента на основі цементу, рідкого компонента на основі акрилу і спеціальних добавок, які підвищують водонепроникність і оброблюваність поверхні нанесення.

Галузь застосування:

 • для внутрішнього і зовнішнього застосування
 • для вертикальних і горизонтальних поверхонь
 • для приміщень з підвищеною вологістю (ванні і душові кімнати, балкони, тераси і підвали)
 • для фундаментів і зовнішніх стін підвальних приміщень
 • для бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь

Перевага

 • стійкість до негативного і позитивного тиску води.
 • має високу адгезійну міцність
 • запобігає карбонізації в бетоні
 • застосовується на всі види каменю і цегли, газобетону, бетонних блоків, вапняку
 • можна наносити вручну або розпилювачем

Інструкція по застосуванню

Поверхня для нанесення повинна бути очищена від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів та інших речовин, що запобігають схоплювання. Якщо є ділянки у вигляді тріщин, порожнин на поверхні - їх слід відремонтувати за допомогою зручних цементних сумішей Teknorep 300 і Teknorep 300 EX.  При наявності активної протікання води, її необхідно усунути за допомогою Teknoplug.

Перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Поверхня нанесення повинна бути захищена від сонця, дощу і пилу протягом 1 дня і не повинна перебувати під прямими сонячними променями.

Рідкий компонент слід помістити в чисту ємність, дотримуючись пропорції для змішування, повільно додавати порошкову суміш і ретельно перемішувати низькооборотним міксером (500 об/хв) протягом 5 хвилин. Витримати розчин 3 хвилини і продовжити змішування до утворення однорідної маси.   

Підготовлений розчин слід наносити на поверхню в 2 або 3 шари валиком або пензлем. Напрямок нанесення в кожному шарі має бути перпендикулярно попередньому. Проміжок часу між нанесенням шарів не менше 3 годин. Загальної товщини нанесення в 3 мм буде достатньо. Кути і стики на поверхні застосування необхідно закрити еластичною ізоляційною стрічкою для герметизації будівельних швів Teknomer Pah Band 120/70. Після нанесення поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, морозу і вітру не менше 1 дня.

Характеристики

Склад матеріалу

Компонент А: сірий порошок

Компонент B: біла рідина

Упаковка

25 кг (А) +10 л (В)

Термін придатності

12 місяців в сухому середовищі в закритій упаковці

Температура застосування

(+ 5°C) - (+35°C)

Витрата

1.8 кг/м2 (при товщині шару 1 мм)

Час життєздатності суміші

45 хвилин

Час нанесення другого шару

3-6 годин

Готовність до експлуатації

7 днів

Щільність суміші

1.8 кг/л

Введення в експлуатацію

3-7 днів

Сила адгезії

1 Н/мм2

Проникання в тріщини

≥ 2.5 мм

Гідроізоляція

10 Бар (позитивно)

10 Бар (негативно)